Produkt dnia
Producenci
Nowości Broil King w 2016 roku. 0
Nowości Broil King w 2016 roku.

Firma Broil King przygotowała w tym roku trochę nowości produktowych które chciałbym przybliżyć.

1. Pojawiło się kilka nowych modeli grilli a w niektórych pojawiło się kilka zmian. Otóż największymi nowinkami są grille Imperial. W tym roku będzie ich aż trzy modele Imperial XL 90 z 2015 roku, Imperial XL S oraz limitowana wersja Imperial XL Black. Główne różnice pomiędzy nowymi modelami z tego roku i poprzedniego to podświetlane pokrętła. Dzięki nim dużo łatwiejsze stanie się grillowanie nawet po zmierzchu. Oczywiście w grillach tych mamy również na wyposażeniu oświetlenie piekarnika. Kolejną różnicą jest możliwość bezpłatnego zamienienia rusztów ze stalowych na żeliwne i odwrotnie w zależności od Państwa upodobań natomiast tylko w modelach z tego roku.

2. Kolejne nowości produktowe to dwa grille gazowe w segmencie Premium. Broil King Regal S490 Pro oraz S590 Pro. Podobnie jak powyżej do dyspozycji mamy podświetlane pokrętła oraz piekarnik i możliwość zamiany rusztów wedle uznania. Grille te pojawiały się wcześniej w ofercie Broil King natomiast w tym roku zostały odmłodzone.

3. Grille gazowe Royal przeszły pewne modyfikacje i w chwili obecnej zaopatrzone są w półki wykonane z tworzywa sztucznego. Reszta grilla pozostaje taka sama jak dotychczas.

4. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w tym roku firma POLGRILL uzupełniła swoją ofertę również o tańsze produkty. Dotychczas grille te dostępne były wyłącznie w dużych sieciach handlowych natomiast otrzymywaliśmy sporo zapytań odnośnie zakupu ich w naszej firmie. W odpowiedzi pragniemy poinformować że w tym roku wprowadzamy do sprzedaży grille FIESTA w dwóch wersjach z kuchenką oraz bez, wszystkie Barony i Royal'e. Każdy produkt z oferty Broil King będzie dostępny w naszym sklepie. Poszerzamy również ofertę o części zamienne do tych grilli.

5. Mamy również sporo nowinek w akcesoriach do grillowania Broil King. W tym roku pojawią się NOWOŚCI takie jak:

  • Baron - Zestaw 4 częściowy
  • Brytfana żeliwna do żeberek
  • Wok żeliwny
  • Duża stalowa płyta
  • Żeliwny mini kociołek
  • Rondelek z silikonowym pędzelkiem
  • Rękawice skórzane
  • Wytrzymały fartuch
  • Deska do krojenia

6. Wędzarnia gazowa Broil King to doskonałe uzupełnienie produktów w sklepie Polgrill. Jak zawsze producent ten zadbał o najwyższą jakość wykonania i jesteśmy przekonani że produkt ten zostanie również ciepło przyjęty przez naszych klientów. Jak tylko otrzymamy go do naszych testów damy Państwu wyczerpujące informacje na temat tego produktu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl