Produkt dnia
Wędzarnia domowa automatyczna Borniak UW-70 analogowa
Wędzarnia domowa automatyczna Borniak UW-70 analogowa
2 599,00 zł
Producenci
Informacje o firmie

Polgrill - Jest marką budującą swój prestiż na rynku od 11 lat. Obecnie posiadamy jedną z największych ofert kojarzących się z grillowaniem i wędzeniem. Znajdziecie u nas grille gazowe, grille węglowe, elektryczne i wędzarnie najlepszych światowych producentów. Stawiamy do Państwa dyspozycji produkty o najwyższej jakości i doskonałym wzornictwie. Na przestrzeni lat jako osoby zajmujące się sprzedażą i serwisem grilli zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, którym teraz dzielimy się z naszymi klientami. Jako jedni z nielicznych prowadzimy serwis grilli Broil King korzystając tylko z oryginalnych części zamiennych, które posiadamy w naszym magazynie.
W ofercie mamy również grille innych znanych producentów takich jak Big Green Egg, Napoleon, Landmann, Berghoff, OutdoorChef, itd. Jesteśmy dystrybutorem wędzarni elektrycznych Bradley Smoker i Borniak oraz gazowych Broil King i Landmann, a w niedługim czasie w ofercie pojawią się standardowe wędzarnie zasilane drzewem. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejnych markowych producentów. Nasza wiedza ma oparcie nie tylko czysto teoretyczne ale również praktyczne ponieważ jesteśmy jednocześnie użytkownikami tych właśnie urządzeń. Daje nam to możliwość przedstawienia działania produktów w praktyce co udostępniamy na filmach oraz zdjęciach.


Akcesoria - W ciągłej sprzedaży posiadamy również akcesoria do grillowania i wędzenia, bez których trudno wyobrazić sobie obsługę tych urządzeń. Są to wiórki wędzarnicze, brykiety, termometry oraz narzędzia, stojaki, kosze, płyty, wieszaki i wiele innych.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że zdjęcia i filmy przedstawiane na naszych stronach www nie zawsze Państwa satysfakcjonują, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska gdzie będziecie mogli osobiście zapoznać się z bogatą ofertą wśród której znajdziecie ok. 20 modeli grilli różnych marek, ok. 10 wędzarni, promienników ciepła oraz dziesiątki akcesoriów.


Magazyn - To jedna z kluczowych zalet która wyróżnia nas na tle konkurencji, ponieważ utrzymujemy w nim przez cały czas pełną ofertę sprzedawanych w sklepie produktów. Oznacza to że przyjeżdżając do nas możesz dokonać zakupów od ręki i za moment stać się ich szczęśliwym posiadaczem. Jeśli mieszkasz na terenie innych województw i złożysz zamówienie telefonicznie lub przez internet do południa, możesz już następnego dnia cieszyć się zrobionymi u nas zakupami. Opieramy się bowiem na uznanej i cenionej za punktualność firmie kurierskiej DHL, która dostarcza nasze produkty do Waszych domów.


Rozwój - Nieustanie staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe markowe produkty najlepszych światowych producentów by zapewnić Państwu możliwość jak największego wyboru. Przyjmujemy zamówienia telefonicznie, przez e-mail za pośrednictwem sklepu lub systemu aukcyjnego. Grill na prezent? Zadzwoń, coś razem wymyślimy. Jesteśmy elastyczni i przyjmujemy nietypowe wyzwania. My wiemy że zawsze można zrobić dla klienta coś więcej.

 

Sklep i magazyn POLGRILL                                                  

ul. Wschodnia 18
05-500 Chyliczki
512 922 386
502 420 403
biuro@polgrill.pl
biuro@polgrill.pl

Czynne pn-pt 09:00- 17:00

sobota 10:00 - 13:00

Niedziela - nieczynne

Dane rejestracyjne fiirmy

Polgrill Marcin Latkowski
ul. Letnia 25
05-510 Chyliczki
NIP: 1132070860
Numer konta Raiffeisen Bank : 66 1750 0012 0000 0000 3201 2698

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl