Produkt dnia
Wędzarnia domowa automatyczna Borniak UW-70 analogowa
Wędzarnia domowa automatyczna Borniak UW-70 analogowa
2 599,00 zł
Producenci
Gwarancja

Poniżej warunki gwarancji poszczególnych producentów.

Wędzarnie elektryczne Borniak   Wędzarnie Borniak zakupione w sklepie POLGRILL mają gwarancję 2 letnią. W przypadku zakupu na firmę gwarancja ulega skróceniu do okresu jednego roku.

 

 Logo Broil King na transpanentnym tle

Każdy grill Broil King zakupiony w sklepie POLGRILL można reklamować u nas. Jesteśmy serwisantem grilli Broil King w województwie mazowieckim. Prowadzimy magazyn części zamiennych i większość mamy na stanie. Podstawą i wymogiem rozpatrzenia reklamacji jest faktura lub paragon oraz karta gwarancyjna. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

1. Kartę gwarancyjną należy zachować w celu poprawnego złożenia reklamacji, gdyż jej posiadanie wraz z dokumentami potwierdzającymi datę zakupu i nazwę produktu (paragon, faktura) jest wymogiem przyjęcia reklamacji do rozpatrzenia.

2. Urządzenie powinno być używane zgodnie z załączoną instrukcją obsługi.

3. Okres gwarancji w przypadku poszczególnych modeli wynosi

 • dla modeli Fiesta : 10 lat piekarnik, 3 lata na palnik, 2 lata na farbę i pozostałe podzespoły
 • dla modelu Gem : dożywotnia gwarancja na piekarnik, 5 lat na palnik, 2 lata na farbę i pozostałe podzespoły
 • dla modeli Royal : dożywotnia gwarancja na piekarnik, 5 lat na palnik, 2 lata na farbę i pozostałe podzespoły
 • dla modelu Crown : dożywotnia gwarancja na piekarnik (tylko elementy wykonane z aluminium), 5 lat na palnik, 2 lata na farbę i pozostałe podzespoły i elementy
 • dla modeli Monarch, Baron, Signet : dożywotnia gwarancja na piekarnik (tylko elementy wykonane z aluminium), 10 lat na palniki, 3 lata na aromatyzery, 2 lata na farbę i pozostałe podzespoły i elementy
 • dla modeli Sovereign, Regal, Imperial : dożywotnia gwarancja na piekarnik (tylko elementy wykonane z aluminium), 10 lat na palniki, 5 lata na aromatyzery, 2 lata na farbę i pozostałe podzespoły i elementy

4. Okres gwarancji ulega skróceniu do roku w przypadku użytkowania grilla w celach gastronomicznych.

5. Terminy wskazane w pkt. 3 i 4 biegną od dnia kiedy urządzenie zostało wydane klientowi

6. Podstawą rozpatrzenia reklamacji jest zgłoszenie telefoniczne na nr. 502 420 403 lub 512 922 386 lub zgłoszenie w miejscu zakupu. Klient jest zobowiązany dostarczyć urządzenie do punktu wraz z wypełnioną kartą gwarancyjną

7. Gwarant zwolniony jest od odpowiedzialności z tytułu gwarancji za wady spowodowane niewłaściwym użytkowaniem urządzenia, w szczególności użytkowaniem w sposób inny niż opisany w instrukcji obsługi, korzystaniem z urządzenia w sposób niezgodny co do jego przeznaczenia, a także w sytuacji wykonania samowolnych napraw i przeróbek urządzenia.

8. Gwarant zapewnia usunięcie wady urządzenia ujawnionej w okresie gwarancji w ciągu 30 dni od dnia zgłoszenia do naprawy gwarancujnej.

9. Zgłoszenie napraw gwarancyjnych należy kierować do punktu, w którym urządzenie zostało zakupione lub bezpośrednio do punktu serwisowego gwaranta..

10. Gwarancja nie obejmuje produktów zakupionych poza terenem polski.

11. Grill w chwili zakupu powinien zostać zarejestrowany przez klienta poprzez dołączony do grilla formularz lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej: www.broilking.pl/rejestracja 

12. Reklamacje zgłoszone w stosunku do urządzeń, które nie zostały zarejestrowane w wyżej wskazany sposób nie będą rozpatrywane

13. W sprawach nieregulowanych niniejszą Kartą Gwarancyjną obowiązują przepisy ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz 121, z późn. zm.), a w szczególności art.577-582 Kodeksu Cywilnego.

14. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień klienta wynikających z przepisów Kodeksu Cywilnego o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Logo grilli bnapoleon

Warunki gwarancji Grilli gazowych Napoleon w odniesieniu do różnych modeli:
Gwarancja udzielana jest osobie bądź firmie, która posiada oryginalny dowód zakupu Produktu Napoleon Grills od autoryzowanego przedstawiciela. Dysponuje kartą gwarancyjną z wpisanym przez sprzedawcę numerem seryjnym i modelem produktu.

Gwarancja dla Produktu Napoleon Grills - grill gazowy - udzielana jest pod warunkiem zainstalowania podłączenia butli gazowej przez uprawnionego instalatora, bądź instalacji dokonanej samodzielnie przez użytkownika zgodnie z instrukcją instalacji, dołączoną do produktu lub po konsultacji telefonicznej z pracownikiem serwisu pod numer tel. 22 752-22-06.

Gwarancja dla Produktu Napoleon Grills przeznaczonego pod zabudowę - grill gazowy - udzielana jest pod warunkiem zainstalowania podłączenia butli gazowej oraz samego Grilla zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu przez uprawnionego instalatora. Lista instalatorów dostępna jest u sprzedawców lub pod numerem tel. 22 752-22-06.

 • Użytkownik zapoznał się z instrukcją obsługi.
 • Użytkownik w czasie obowiązywania gwarancji korzysta tylko z serwisu autoryzowanego.

Okres gwarancji:
Okres gwarancji rozpoczyna bieg z dniem zakupu oryginalnego Produktu Napoleon Grills przez pierwszego użytkownika. Gwarancja producenta jest niezbywalna i nie może zostać przedłużona przez żadnego z naszych przedstawicieli.

Dla serii Napoleon Prestige, LEX, LE, Triumph
NAPOLEON gwarantuje, że wszystkie komponenty Twojego grilla Napoleon będą wolne od wad zarówno pod względem materiałów, jak i jakości wykonania od chwili zakupu przez następujący okres:

 • Podstawa grilla i odlewy aluminiowe - Dożywotnio
 • Pokrywa ze stali nierdzewnej - Dożywotnio
 • Pokrywa emaliowana porcelanowa - Dożywotnio
 • Ruszty ze stali nierdzewnej - Dożywotnio
 • Palniki ze stali nierdzewnej - 10 lat plus5
 • Płyty grzewcze ze stali nierdzewnej - 5 lat plus5*
 • Emaliowane porcelanowe żeliwne ruszty - 5 lat plus5*
 • Palnik infrared do rożna ze stali nierdzewnej - 5 lat
 • Palnik infrared do rożna ceramiczny (z wyłączeniem ekranu) - 3 lata 
 • Dolne palniki infrared ceramiczne lub boczne palniki - 2 lata 
 • Wszystkie pozostałe elementy - 2 lata 

*plus5 oznacza okres dodatkowych 5 lat, w których wymienne części będą dostępne dla użytkownika za 50% rynkowej ceny.

Dla grilli węglowych Napoleon
NAPOLEON gwarantuje, że wszystkie komponenty Twojego grilla Napoleon będą wolne od wad zarówno pod względem materiałów, jak i jakości wykonania od chwili zakupu przez następujący okres:

 • Porcelanowa pokrywa I misa Dożywotnio
 • Plastikowe uchwyty 10 lat 
 • Emaliowane żeliwne ruszty 5 lat plus5* 
 • Chromowane ruszty do grillowania 2 lata
 • Chromowane ruszty pod węgiel 2 lata
 • Wszystkie pozostałe elementy 2 lata

*plus5 oznacza okres dodatkowych 5 lat, w których wymienne części będą dostępne dla użytkownika za 50% rynkowej ceny.

Dla serii turystycznej Napoleon TQ285 / PRO285
NAPOLEON gwarantuje, że wszystkie komponenty Twojego grilla Napoleon będą wolne od wad zarówno pod względem materiałów, jak i jakości wykonania od chwili zakupu przez następujący okres:

 • Pokrywa, obudowa 5 lat plus5*
 • Podstawa grilla 5 lat plus5*
 • Rury palników ze stali nierdzewnej 5 lat plus5*
 • Emaliowane żeliwne ruszty 5 lat plus5*
 • Elementy plastikowe 5 lat
 • Wszystkie pozostałe elementy 2 lata

*plus5 oznacza okres dodatkowych 5 lat, w których wymienne części będą dostępne dla użytkownika za 50% rynkowej ceny.

W razie wymiany wskazanych powyżej elementów w okresie gwarancji, wymieniony element objęty zostanie 24 miesięczną gwarancją, która nie wpływa na bieg terminów wskazanych powyżej.

Ograniczenia gwarancji:
Gwarancja dla Produktu Napoleon Grills jest wyłączona w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek przeróbek, modernizacji, obecnością części innych producentów, wcześniejszych napraw nie prowadzonych przez Autoryzowany Serwis oraz brakiem konserwacji i pożarem tłuszczu.

Gwarancja dla Produktu Napoleon Grills nie obejmuje: zadrapań powłoki, uszkodzeń mechanicznych, odprysków powłoki ceramicznej, uszkodzeń termicznych, odbarwień w wyniku zastosowania chemicznych środków czyszczących, odprysków farby. Przebarwień na częściach z tworzyw sztucznych spowodowanych działaniami środków chemicznych oraz promieniowaniem UV. Jeżeli w czasie trwania gwarancji nastąpi degradacja części do stopnia nieużywalności (przerdzewienie lub spalenie) Napoleon dostarczy zamiennik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl